Leta 2010 sta se igralca Angelique Boyer in Sebastian Rulli prvič srečala pred kamerami, v telenoveli Teresa sta imela glavni vlogi. Takrat sta imela vsak svojega partnerja. Angelique je bila s Sebastianom Zurita, s katerim sta postala par po koncu snemanj Corazon Salvaje. Ampak njuna ljubezen ni dolgo trajala, saj se je na snemanju te telenovele, zaljubila v precej starejšega Jose Alberta Castro, ki je produciral to telenovelo. Sebastian pa je bil takrat še poročen s Cecilio Galliano, s katero ima tudi sina Santiaga. Kmalu po koncu snemanj je Sebastian razkril, da se ločuje. Nato je bil Sebastian nekaj časa v razmerju s Aracely Arambula.
Nato je prišla telenovela Lo Que La Vida Me Robo (Vrtinec življenja), kjer sta se ponovno srečala, saj sta ponovno igrala glavni par. Kmalu je Sebastian povedal, da se je razšel s Aracely. Bolj kot kot so šla snemanja te telenovele proti koncu, bolj se je govorilo, da se je Angelique razšla s Jose Albertom. In malo pred koncem snemanj je govorice tudi potrdila. Takrat pa so mediji že začeli pisati, da sta Angelique in Sebastian par. A o tem nista želela govoriti.
In prišel je november leta 2014, ko sta igralca v oddaji Sal y Pimienta končno uradno povedala javnosti, da sta par. Od tega so že minila dobra tri leta, a igralca še vedno delujeta zaljubljena, kot prvi dan.
Ni pa to bila njuna zadnja vloga v telenovelah. Leta 2015, ko je javnost že vedela, da sta par, sta bila še protagonista telenovele Tres Veces Ana (Sestrske vezi). Angelique je takrat igrala sestre Ane. Nato je bila Angelique brez snemanja, pa je to doletelo Sebastiana, ki je bil protagonist telenovele Papa a Toda Madre. Sedaj pa je Sebastian brez telenovele, pa snema Angelique, saj je izbrana za protagonistko serije Contracara.
Glede na to, da delujete res zaljubljena in srečna, resnično upam, da bo njuna ljubezen trajala in trajala….